HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Çarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Çarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Paz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Çarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Ptsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
C.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Perş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Perş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Perş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe

IiIxJ3aJ2oNxIiI

PaRem

ZıplayanCeset

Admin

HaSaN

Duygu

KanKi

iSHeK

.SERVAN

Paylaş | 

Hakkarim nette yapılan ırkçılık

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
KavGam
Admin
Admin

MesajKonu: Hakkarim nette yapılan ırkçılık   Cuma Nis. 09, 2010 9:37 pm

Sayın hakkarim net kurucusu siz siteniz de, yapılan ırkçılığa bir çözüm getirmeye çalışmanız gerekirken, kendi site ana sayfasında, yerel bir gazete haberini yalanlıyor ve bir siteye çamur atıyorsunuz.
Yerel gazete yani www.yuksekovahaber.com buradan yapılanhaber de yalan yada yanlış olan hiç bir haber yok. Bu zaten verdiği kayıtlardan anlaşılıyor.
www.facebook.com açtığınız gurup üzerinden kendi yazılarınızı bırakıyorsunuz da neden bizim verdiğimiz cevapları siliyorsunuz sorarım size.
www.hakkarim.net'te hiç bir şekilde KÜRT-TÜRK ayrımı yapılmamıştır diyorsunuz. Peki nick: Dawam bu nickle oyun salonuna girdikten bir dk sonra neden bana ban atılıyor(Yasaklanmak) ?
34oyunu@hakkarim.net'te attığım 200 maile rağmen neden ban(YASAK) açılmıyor ve neden bana bir cevap verilmiyor.
Tabi siz oyun salonlarında yapılan ırkçılığa bir çözüm getirmek yerine www.yuksekovahaber.com(Dünyada takip edilen bir gazete) yerel gazete haberini yalanlıyorsunuz ve bununla kalmayıp yeni açılan www.okeycenter.com oyun sitesine çamur atıyorsunuz. Sizin nasıl olduğunuzu yada sitenizde neler döndüğünü herkes çok iyi biliyor. Hakkari adını kullandınız oyun siteniz de çünkü 101 oyunu o zamanlar sadece doğu bölgesinde oynanılıyordu. Kürt halkını kullanmaya başladıktan sonra site de kürt halkını siz ve ekibiniz beraber rahat bir ortamda bulunmalarına engel oldunuz.
Bu olay net tarihi hatırlamıyorum ama yaklaşık bir yıl önce radyo olayında aynı sorunu kürt halkına yapmıştınız. Radyoları kapattınız. Ve Adminleri banladınız (Yasakladınız)
biz www.okeycenter.com eğlence sitesinin üyeleri olarak size bu yazıyı bile yazmazdık. Cevap verilmeye kayde alınmayacak birisiniz. Ama çamuru siz attınız ondan cevap veriyoruz.

Yazınız da www.yuksekovahaber.com de hakkarim.net sitesinin kirli çamaşırları ortaya çıkarıldı diye başka site (www.okeycenter.com) reklamı yapıldı demişsiniz. okeycenter.com sitesi yuksekovahaber.com yerel gazetesinde 3 ay oldu reklam süresi.
Hakkarim.nette yapılan ırkçılık haberinden sonra okeycenter.com reklamı kaldırıldı. Bunun sadece bir amacı var yanlış anlaşılmak olmasın. Sizin gibi kimseyi kullanmak olmasın amaç sayın karagülle.

Kürt-Türk kardeşliğine inanıyoruz biz. Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık yapmayız da ama eğer ki bize hakaret ediliyorsa bize engel olunuyorsa bunun kürt halkının bilmesine hakkı var.
Haberin yapıldığı gazete: www.yuksekovahaber.com
çamur atılan oyun sitesi: www.okeycenter.com
Irkçılığın ve kürt halkına düşman olan site: www.hakkarim.net

Gerçekleri herkes görsün diye site adreslerini açık açık yazdım bazıları gibi gizli saklı yorum yapmak istemedim.

"Akan su asla kokmaz, kapı menteşesi paslanmaz."
Kullanıcı profilini gör

Hakkarim nette yapılan ırkçılık
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ENDÜSTRİYEL KALIPÇILIK
» Bitkilerde Üreme ve Gelişme
» Lara Yeliz Sar Yapımcıların Gözdesi